Geslaagd voor de Verdiepingsopleiding Tactiel Stimulering

18 juni 2018
Geslaagd voor de Verdiepingsopleiding Tactiel Stimulering

In het weekend van 16 en 17 juni 2018 zijn deze 4 Behandelaars Tactiel Stimulering geslaagd voor de 8 daagse Verdiepingsopleiding Tactiel Stimulering (vervolgopleiding) Hoe mooi is dat dan?

Het waren pittige lesdagen met verdieping van de theorie en praktijk, en vaardig geworden in het zichzelf presenteren als behandelaar naar de buitenwereld toe, met verschillende opdrachten; zoals een onderzoek met casusbespreking en het implementeren van Tactiel Stimulering in Nederland en zelfs nu in België.

Dat we waarde hebben kunnen toevoegen voor deze behandelaars werd in de evaluatieronde meer dan duidelijk.

Twee blije docenten, Willfred en Emmy


Deze Verdiepingsopleiding Tactiel Stimulering heeft me zoveel meer gegeven dan ik had verwacht. Dank je wel voor jullie passie en kennis. De filmpjes en de oefeningen waren echt zo fijn om te zien en te doen.

Meld je aan voor de nieuwsbrief

    Wij scoren gemiddeld een 9,5 op basis van 16 referenties
    Wij scoren gemiddeld een 9,5 op basis van 16 referenties