Als sportmasseur wordt er vaak van je verwacht dat je je cliënt stevig aanpakt en ‘voor goud’ gaat. Hoe mooi is het echter als je als sportmasseur aan jouw palet een kleur kan toevoegen die meteen een geheel andere dimensie opent? De zachte aanrakingsmethode Tactiel Stimulering is een perfecte toevoeging aan het werkveld van een sportmasseur en werkt dieper door dan aan de oppervlakte lijkt.
Op de Internationale Massage Vakbeurs bij de stand van School of Touch nam een sportmasseur plaats om een Tactiel Stimulering handmassage te ervaren. In de voorbereiding merkte hij op dat hij sceptisch was over de methode. De instant-ontspanning die door alleen al massage van de handen in luttele minuten bereikt werd, verbaasde hem enorm. De ervaring verspreidde zich onder zijn groepsgenoten. Die middag heeft menig sportmasseur zich laten verrassen door de effecten van Tactiel Stimulering.
Juist bij sporters is het van essentieel belang dat zij in verbinding met zichzelf blijven. Met Tactiel Stimulering verminderen we faalangst en verbeteren we het lichaamsbesef, waardoor propriocepsis nog verfijnder afgeregeld kan worden. Alles wordt in het teken gezet om de sporter ontspannen en vol zelfvertrouwen een topprestatie te kunnen laten leveren.
Je volgt de 12 daagse Basistraining Tactiel Stimulering + 1 extra lesdag met gastdocent Jan Looman (sport psycholoog) over de effecten van Tactiel Stimulering bij sporters. Vele sporters die door Looman zijn doorverwezen hebben de positieve effecten en de kracht van deze zachte aanraking al ervaren.
Ben je benieuwd wat Tactiel Stimulering voor sporters kan betekenen? Lees dan het artikel ‘Sporters en Tactiel Stimulering‘.
Door een combinatie van Sportmassage en de opleiding Tactiel Stimulering breng je het beste van beide werelden samen. Met de stevigheid van massage zorg je in de voorbereiding dat spierknopen en stramheid verdwijnen. Tactiel Stimulering zorgt voor het neurologische gedeelte van ontspannen, verbinding en zelfvertrouwen. Daarnaast zorgt de zachte aanraking van Tactiel Stimulering voor een bespoediging van het herstel.
Een lesdag tijdens deze sportmassage opleiding wordt verzorgd door de landelijk bekende sportpsycholoog en gastdocent Jan Looman. Jan kent de Tactiel Stimulering persoonlijk en heeft twee mensen op laten leiden door School of Touch, waar hij actief naar doorverwijst.
Wil je meer informatie over onze sportmasseur opleiding? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.
2022:
Groep 1 Weekenden
15 -16 jan
29-30 jan
12 -13 febr
26 febr Online-les Cliëntendossier
19 maart Online-les Ondernemersvaardigheden
20 maart Oefendag
24 april
14-15 mei
De lesdagen zijn van 10:00u. tot 17:00u.
Studie-uren: 153 uren, waarvan 84 contacturen en 69 zelfstudie-uren.
* extra lesdag wordt nog gepland
Leslocatie: Rector Baptistlaan 21, 5643 MR Eindhoven
Groep 2 Dinsdagen
13 – 20- 27 sept
4 – 11 – 18 okt
25 okt Online-les Cliëntendossier
1 nov Online-les Ondernemersvaardigheden
22 nov Terugkom/Oefendag
20 dec
10 jan en 17 jan 2023
* extra lesdag wordt nog gepland
De lesdagen zijn van 10:00u. tot 17:00u.
Studie-uren: 153 uren, waarvan 84 contacturen en 69 zelfstudie-uren.
Leslocatie: Rector Baptistlaan 21, 5643 MR Eindhoven
€ 2085,00 (vrijgesteld van btw)
Inclusief:
Sportmasseurs
Door de jaarlijkse verplichte bijscholing te volgen en een kwaliteitstest af te leggen bij School of Touch kunnen gecertificeerde behandelaars hun kwaliteit en vaardigheid borgen en zo hun licentie verlengen. Lees hierover meer bij Keep in Touch dagen.
Met de basisopleiding Tactiel Stimulering van School of Touch ben jij...
Na de Basisopleiding Tactiel Stimulering ga je met de Verdiepingsopleiding letterlijk...